Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım çağımızın olmazsa olmazlarından. Artık küçük, orta ve büyük çaptaki kuruluşların kendine özel internet adresleri var.

Genel ve bilinen tanıtım araçlarının artık yetersiz kaldığı günümüzde yeni nesil tanıtım aracı olarak öne çıkan bir yola başvurmanız gerekiyor;

Web Sitelerinde Farkındalık – Rakiplerinize Fark Atmanızı Sağlar!

Web tasarımı ayrıca web uygulamalarını, mobil uygulamaları ve kullanıcı ara yüzü tasarımını içerir. Günümüzde bir web sitesi tasarlamak, artık web sitesinin genel işlevselliğinin de önüne geçmiş durumda. Çünkü web siteleri  kişi veya işletmeleri interaktif ortamda temsil eden sanal iş yerleri, hizmet alanları veya kimlik konumundadır. Web tasarımı , bir web sitesini kullanırken genel görünümü ve genel hissi yaratan unsurdur. Yapı ve düzenden görüntülere, renklere, yazı tiplerine ve grafiklere kadar web sitenizin öğelerini planlama ve oluşturma sürecidir.

Genel görünüm; kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgiliyken; düzen, bilginin nasıl kategorize edildiğini ifade eder. İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Birçok web sayfası basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek hiçbir gereksiz bilgi ve işlev görünmez.

Peki web tasarımı neden önemlidir? Hayatın her alanında ilk izlenimler gerçekten çok önemlidir. Ancak özellikle web'te de güçlü bir varlığınız yoksa işletmenizin tanınır olması imkansız. Markanız için web'de arama yapan ve hiçbir şey bulamayan potansiyel müşterileriniz, doğal olarak sektördeki farklı firmaları tercih ederler. Web tasarımınızı doğru yaparak web sitenizi görüntüleyen kitlenizi gerçek müşterilere çevirebilirsiniz.

Diğer taraftan SEO hizmetinde dikkat edilmesi gereken temel taşları yazılım, tasarım ve içerik oluşturuyor ki yani web tasarımı SEO ile doğrudan ilişkilidir. Özelikle SEO uyumlu web tasarımı, arama motorunda web sitesini ilk sıralara gelmek isteyenler için çok önemlidir. SEO uyumlu web tasarımı, kullanıcı odaklı kurgulanmış web sitesi ile birlikte arama motorunda iyi bir konum elde etme çalışmalarını birinci derecede etkiler.

Bununla birlikte web tasarımını doğru yapmak karmaşık bir süreçtir ve dikkat edilmesi gereken çok şey vardır. Profesyonel web tasarımını ise yardım almadan oluşturmak daha da zordur.  İster online satışları artırmak ister mağaza ziyaretlerini artırmak isteyin, çekici, hızlı ve kullanımı kolay kurumsal web tasarımını sizin için gerçekleştirebilecek web tasarım şirketleri ile çalışabilirsiniz.

Arama motoru dostu, sektörünüze göre web tasarım şirketleri tarafından hazırlanmış kurumsal web tasarımı şirketinizin ürün ve hizmetlerini sanal ortamda birkaç adım öne geçirecektir.